O NÁS SERVIS NAŠE VÝROBA SHOWROOM NÁŠ TÝM VOLNÉ POZICE REALIZACE VIZUALIZACE VOP KUCHYNĚ LOŽNICE ŠATNY BYTOVÉ OBÝVACÍ POKOJE DĚTSKÉ POKOJE KANCELÁŘE OPEN SPACE OFFICE JEDNACÍ MÍSTNOSTI KANCELÁŘSKÉ ŽIDLE ŠATNY VEŘEJNÉ KOMERČNÍ INTERIÉRY HOTELY RECEPCE NEMOCNICE LABORATOŘE ŽIDLE SEDACÍ NÁBYTEK STOLY KOMODY KONFERENČNÍ STOLKY

Návrhy a realizace moderních interiérů

Potřebujete navrhnout nebo vyrobit moderní a funkční interiér? Pak jste tu správně - český výrobce moderního nábytku ARBYD je tu pro Vás.

MODERNÍ INTERIÉRY

Navrhujeme, vyrábíme a dodáváme kompletní moderní interiéry. Poskytujeme našim zákazníkům nadstandardní servis. Díky naší komplexní výrobě jsme schopni vybavit jakýkoliv interiér tak, aby byl moderní a funkční.
Od komerčních interiérů, kanceláří, hotelů, recepcí a nemocnic až po laboratoře.
Cenovou nabídku rádi zpracujeme na míru, přesně dle Vašich představ a požadavků. S průběhem realizace zakázky (nejen) interiérů se můžete seznámit ZDE.

KOMERČNÍ INTERIÉRY

Vyrábíme nábytek a dodáváme kompletní vybavení do interiérů s různým komerčním zaměřením. Restaurace, kavárny, prodejny, obchody, hotely, penziony, kanceláře, úřady, nemocnice, lékárny, atd.

KANCELÁŘE

Pro výrobu kancelářského nábytku používáme materiály od renomovaných evropských výrobců, špičkové CNC stroje zajišťující nejlepší kvalitu zpracování a vysoká kvalifikace pracovníků – na těchto základech vzniká kancelářský nábytek s pětiletou zárukou, bezkonkurenčně krátkou dodací lhůtou, s hygienickými certifikáty, certifikáty pevnosti a v neposlední řadě s certifikátem Ekologicky šetrný výrobek.

HOTELY

Vyrábíme nábytek do hotelů v Čechách i zahraničí. Vybavujeme nejen hotelové pokoje, ale také recepce, jídelny, hotelové restaurace atd. Využíváme kvalitní designové materiály a moderní technologie pro dosažení požadované představy zákazníka.

RECEPCE

Recepce je vizitkou každé společnosti a měla by být považována za hlavní charakteristiku firmy. Právě zde se prvně setkáváte s vašimi zákazníky či obchodními partnery. Široké možnosti naší výroby nám umožňují téměř neomezené možnosti v tvarovém materiálovém řešení.

NEMOCNICE

Naše zkušenosti a možnosti nám dovolují realizovat specifické projekty, jako jsou nemocnice či laboratoře.

LABORATOŘE

Naše zkušenosti a možnosti nám dovolují realizovat specifické projekty, jako jsou nemocnice či laboratoře.

asociace českých nábytkářů

Upozorňujeme,

že v termínu
od 23. 7. 2018
do 3. 8. 2018

bude v naší společnosti probíhat celofiremní dovolená.