O NÁS SERVIS NAŠE VÝROBA SHOWROOM NÁŠ TÝM VOLNÉ POZICE REALIZACE VIZUALIZACE VOP KUCHYNĚ LOŽNICE ŠATNY BYTOVÉ OBÝVACÍ POKOJE DĚTSKÉ POKOJE KANCELÁŘE OPEN SPACE OFFICE JEDNACÍ MÍSTNOSTI KANCELÁŘSKÉ ŽIDLE ŠATNY VEŘEJNÉ KOMERČNÍ INTERIÉRY HOTELY RECEPCE NEMOCNICE LABORATOŘE ŽIDLE SEDACÍ NÁBYTEK STOLY KOMODY KONFERENČNÍ STOLKY

Kancelářský nábytek – prodej a výroba na míru

Chtěli byste vybavit Vaši firmu novým kancelářským nábytkem nebo si nábytek nechat vyrobit na míru dle Vašich představ? Pak jsme tu pro Vás my – český výrobce nábytku ARBYD se sídlem v Chotíkově u Plzně.

KANCELÁŘE

Nabízíme Vám kvalitní český kancelářský a konferenční nábytek s vysokou variabilitou a funkčností, který Vám pomůže vytvořit moderní kancelář podle Vašich představ. Univerzální kancelářské programy umožňují svou variabilitou zařizovat nejen malé a velkoplošné kanceláře, ale také konferenční místnosti. V našem studiu Vám rádi pomůžeme i s výběrem nejvhodnějších kancelářských či konferenčních židlí. Problémem pro nás není ani výroba atypického nábytku. Cenovou nabídku rádi zpracujeme přesně dle Vašich představ a požadavků. S průběhem realizace zakázky se můžete seznámit ZDE.

RECEPCE

Recepce je vizitkou každé společnosti a měla by být považována za hlavní charakteristiku firmy. Právě zde se prvně setkáváte s vašimi zákazníky či obchodními partnery. Široké možnosti naší výroby nám umožňují téměř neomezené možnosti v tvarovém materiálovém řešení.

OPEN SPACE OFFICE

Open space office je způsob ekonomického uspořádání kancelářských prostor. Práce v otevřeném prostoru podporuje týmového ducha, zlepšuje spolupráci a umožňuje lepší kontrolu zaměstnanců.

JEDNACÍ MÍSTNOSTI

Vybavujeme kompletní kancelářské prostory včetně jednacích a konferenčních místností. Sladíme všechny interiéry projektu do jednoho stylu.

KANCELÁŘSKÉ ŽIDLE

Společně s nábytkem Vám nabízíme i kancelářské židle, jednací židle, pohovky, neformální sezení, atd. Vaši kancelář vybavíme do posledního detailu.

ŠATNY

Myslíme na vše. Vybavíme Vám šatní prostory v požadované provedení tak, aby co nejlépe vyhovovali danému provozu. Vyrábíme šatny pro kanceláře, sportovní areály, školy, ad.

asociace českých nábytkářů

Upozorňujeme,

že v termínu
od 23. 7. 2018
do 3. 8. 2018

bude v naší společnosti probíhat celofiremní dovolená.