O NÁS SERVIS NAŠE VÝROBA SHOWROOM NÁŠ TÝM VOLNÉ POZICE REALIZACE VIZUALIZACE VOP KUCHYNĚ LOŽNICE ŠATNY BYTOVÉ OBÝVACÍ POKOJE DĚTSKÉ POKOJE KANCELÁŘE OPEN SPACE OFFICE JEDNACÍ MÍSTNOSTI KANCELÁŘSKÉ ŽIDLE ŠATNY VEŘEJNÉ KOMERČNÍ INTERIÉRY HOTELY RECEPCE NEMOCNICE LABORATOŘE ŽIDLE SEDACÍ NÁBYTEK STOLY KOMODY KONFERENČNÍ STOLKY

SERVIS PRO VÁS

V současné uspěchané době si uvědomujeme, že čas má svoji cenu a snažíme se v rámci servisu poskytnout našim zákazníkům kompletní servis. Od první schůzky až po montáž Vás bude provázet projektem konkrétní projektový manažer, který zajistí splnění všech Vašich představ.

Průběh zakázky:
1. První schůzka, na které zjistíme Vaše přání
2. Předložení vizualizace, výkresů a cenové nabídky
3. Druhá schůzka pro upřesnění případných úprav
4. Potvrzení objednávky a zadání do výroby
5. Montáž
6. Předání

NÁŠ TÝM

Naše společnost je hrdá na svůj stálý tým profesionálních designérů, architektů a manažerů, kteří dokáží vymyslet komplexní, funkční a efektivní řešení pro vybavení Vašeho interiéru bez kompromisů.

SHOWROOM ARBYD

Přijďte se inspirovat do našeho showroomu, kde Vám kromě kreativních nápadů na vybavení interiéru nabídneme i šálek výborné čerstvě namleté kávy. Na vlastní oči si můžete prohlédnout důmyslné technické detaily, vzorníky nejrůznějších materiálů, nadčasové prvky i aktuální trendy, designové nápady a mnohem více z průřezu bytového a kancelářského vybavení a také sedacího nábytku.

VÝROBA ARBYD

Výrobní hala je nedílnou součástí administrativní a prezentační části budovy ARBYD. Jedinečné spojení výrobní a obchodní činnosti dělá z naší společnosti spolehlivého partnera s širokým záběrem působnosti pro návrh, realizaci, dodávku i montáž kompletních projektů či interiérů dle jakéhokoli zadání.

VIZUALIZACE

Vytváříme fotorealistické vizualizace interiéru pro nejnáročnější klienty, stejně tak i rychlé nenákladné vizualizace . Přejete si podívat se do plánovaného rodinného domu již nyní? Můžete! Vizualizace interiéru Vám to umožní. Interiér bytu, kanceláře, banky, prodejny - to vše lze díky vizualizaci interiéru vidět před výrobou.

MONTÁŽ

Máme vlastní montážní tým Naši zaměstnanci jsou důkladně proškoleni. Ručíme za nejvyšší kvalitu.

ARCHITEKTI

Naše společnost úspěšně spolupracuje s architekty a designéry, na vytváření interiérů podle Vašich představ.

asociace českých nábytkářů

Upozorňujeme,

že v termínu
od 23. 7. 2018
do 3. 8. 2018

bude v naší společnosti probíhat celofiremní dovolená.