O NÁS SERVIS NAŠE VÝROBA SHOWROOM NÁŠ TÝM VOLNÉ POZICE REALIZACE VIZUALIZACE VOP KUCHYNĚ LOŽNICE ŠATNY BYTOVÉ OBÝVACÍ POKOJE DĚTSKÉ POKOJE KANCELÁŘE OPEN SPACE OFFICE JEDNACÍ MÍSTNOSTI KANCELÁŘSKÉ ŽIDLE ŠATNY VEŘEJNÉ KOMERČNÍ INTERIÉRY HOTELY RECEPCE NEMOCNICE LABORATOŘE ŽIDLE SEDACÍ NÁBYTEK STOLY KOMODY KONFERENČNÍ STOLKY

Návrh a výroba moderních kuchyní

Kuchyně je místo, kde rodina tráví většinu společného času a proto kuchyním věnujeme mimořádnou pozornost.

V naší výrobně vyrábíme kuchyně za použití moderních technologií a široké škály kvalitních materiálů od laminátů, folií, laků s vysokým leskem, dřevěné dýhy až po masiv. Používáme certifikované materiály a vybavení renomovaných rakouských, německých a italských výrobců, jako je například Egger, Kaindl, Blum, Hettich, Hafele, Ilva, Mipa apod.

Naši designeři Vám pomohou vytvořit návrh dle Vašich představ a zajistí průběh výroby do všech detailů včetně montáže. Kuchyně od ARBYDu je vždy originál a záleží jen na Vás, jak bude vypadat a co bude obsahovat.

Naše kuchyně je možno navrhnout v ekonomické variantě, například pro nájemní byty nebo ve střední třídě při zachování vysoké užitné hodnoty a designu nebo jako luxusní část domu či vily.

Spotřebiče jsou samostatnou kapitolou ve vybavení kuchyní. Jsme schopni na rozdíl od jiných výrobců dodat jakoukoliv značku spotřebiče a zakomponovat do Vaší kuchyně. Přesto preferujeme několik značek osvědčených výrobců spotřebičů s ohledem na zajištění servisu, životnosti i designu. Mezi naše preferované značky patří spotřebiče značky Miele,
De Dietrich, Brandt, Zanussi, Philco.

Návrhy a výroba kuchyní do administrativních budov a kanceláří jsou běžnou součástí našeho portfolia.

asociace českých nábytkářů

Upozorňujeme,

že v termínu
od 23. 7. 2018
do 3. 8. 2018

bude v naší společnosti probíhat celofiremní dovolená.